Reprezentacje | 2014-12-04 19:52:10 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. prasowa
Znamy już termin XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Piłce Siatkowej Mężczyzn, który w przyszłym roku odbędzie się w toruńskiej hali sportowo–widowiskowej. Turniej, którego gospodarzem będą Mistrzowie Świata, czyli reprezentacja Polski zostanie rozegrany w dniach 22-24 sierpnia 2015 roku.
Memoriał Wagnera to turniej towarzyski, uznawany w siatkarskim świecie za najbardziej prestiżowy. Co roku, od pierwszej edycji, był obejmowany Honorowym Patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W dwunastu edycjach wspomnianego turnieju udział wzięły drużyny: Argentyny, Australii, Brazylii, Bułgarii, Chin, Czarnogóry, Czech, Egiptu, Estonii, Hiszpanii, Holandii, Iranu, Kanady, Kuby, Niemiec, Norwegii, Tunezji, Portugalii, Rosji, Serbii, Słowacji, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii, Polski A oraz Polski B. Do tej pory spotkania odbywały się w: Olsztynie, Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach, Zielonej Górze, Płocku, Krakowie oraz dodatkowo w: Iławie, Ostródzie, a także Elblągu. Teraz czas na Toruń. W najbliższych miesiącach poznamy komplet uczestników imprezy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.