Reprezentacje | 2014-08-17 21:51:24 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl
Pierwszego dnia Memoriału Huberta Jerzego Wagnera podczas meczu Polska – Bułgaria kontuzji doznał Mariusz Wlazły. Na szczęście okazało się, że to nic poważnego i zawodnik niedługo wznowi treningi.
Mariusz Wlazły doznał kontuzji na początku trzeciego seta meczu z Bułgarią. Po ataku wylądował na stopie Andreya Zhekowa.
- Mariusz doznał urazu skręcenia lewego stawu skokowego. W wykonanych następnego dnia badaniach obrazowych nie stwierdzono uszkodzeń wiązadeł i torebki stawowej– powiedział lekarz reprezentacji Polski, Jan Sokal.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.