Reprezentacje | 2014-08-17 23:33:39 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/fundacjawagnera.pl
W spotkaniu przeciwko reprezentacji Chin, biało-czerwoni zaprezentwali się zdecydowanie lepiej niż meczu z Bułgarią. - Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był naprawdę bardzo dobry, wystarczy spojrzeć w statystyki żeby zobaczyć, że w każdym elemencie graliśmy perfekcyjnie - przyznał na konferencji pomeczowej kapitan reprezentacji Polski, Michał Winiarski.
Weijung Zhong (kapitan reprezentacji Chin):
- Przede wszystkim gratuluję reprezentacji Polski, przeciwnicy zagrali dobry mecz. Trener rywali wprowadził sporo zmian w składzie, pokazał zupełnie inną koncepcję polskiego zespołu. My natomiast zagraliśmy słabo taktycznie i technicznie, nie poradziliśmy sobie z przyjęciem zagrywek rywala, które były bardzo silne. To był jednak tylko jeden mecz.
- Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był naprawdę bardzo dobry, wystarczy spojrzeć w statystyki żeby zobaczyć, że w każdym elemencie graliśmy perfekcyjnie. I wygraliśmy 3:0, to było zasłużone zwycięstwo. Cieszy to, że w drugim secie wyszliśmy z opresji, a nasza forma wzrasta. Teraz czekamy na jutrzejszy mecz z Rosją.
- Dla nas był to bardzo trudny mecz, miałem sporo problemów z ustawieniem optymalnego składu: trzech zawodników: rozgrywający skrzydłowy i libero nie byli brani pod uwagę. Nie mogę zdradzić z jakiego powodu. Pozostali zawodnicy nie zagrali tak, jak powinni i na pewno zasłużyli na krytykę.
- Zagraliśmy bardzo na poważnie, to był dobry mecz, byliśmy skoncentrowani i efekt był taki, jaki wszyscy widzieli. Jeszcze nie jesteśmy w tej optymalnej formie, brakuje nam czasem dokładności w zagraniach, stąd taka, a nie inna liczba błędów, które wciąż nam się przytrafiają. Jednak na tym etapie to normalne.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.