Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2014-07-12 22:26:12 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

LE siatkarek: Wymęczone zwycięstwo gospodyń

Fot.: CEV

Cztery mecze z Hiszpanią i cztery wygrane. Polki na zakończenie rozgrywek Ligi Europejskiej pokonały siatkarki z Półwyspu Iberyjskiego 3:1. Dzisiejsze zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż rywalki postawiły wysoko poprzeczkę. Na szczęscie jednak "Biało-czerwone" potrafiły w decydujących momentach postawić kropkę nad "i". Statuetka MVP powędrowała do rozrywającej Joanny Wołosz.

Polska - Hiszpania 3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:21)

składy zespołów:

Polska:
Połeć, Twardowska, Zaroślińska, Wołosz, Wójcik, Sikorska, Durajczyk (libero) oraz Kąkolewska, Paszek, Medyńska, Kaczorowska

Hiszpania: Corral, Portero, Garcia Caro, Gonzalez, Unzue, Segura, Folgueira (libero) oraz Sanchez, Delgado, Costa

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane