Reprezentacje | 2014-07-12 22:26:12 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna
Cztery mecze z Hiszpanią i cztery wygrane. Polki na zakończenie rozgrywek Ligi Europejskiej pokonały siatkarki z Półwyspu Iberyjskiego 3:1. Dzisiejsze zwycięstwo nie przyszło łatwo, gdyż rywalki postawiły wysoko poprzeczkę. Na szczęscie jednak "Biało-czerwone" potrafiły w decydujących momentach postawić kropkę nad "i". Statuetka MVP powędrowała do rozrywającej Joanny Wołosz.
Polska - Hiszpania 3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:21)
składy zespołów:
Polska: Połeć, Twardowska, Zaroślińska, Wołosz, Wójcik, Sikorska, Durajczyk (libero) oraz Kąkolewska, Paszek, Medyńska, Kaczorowska
Hiszpania: Corral, Portero, Garcia Caro, Gonzalez, Unzue, Segura, Folgueira (libero) oraz Sanchez, Delgado, Costa
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.