Reprezentacje | 2014-07-11 21:37:14 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna
Brak awansu do finału Ligi Europejskiej nie wpłynął negatywnie na Polki, gdyż pokonały one dzisiaj Hiszpanię 3:0. Niestety wiele do życzenia może pozostawić styl gry "Biało-czerwonych". Po gładko wygranej pierwszej partii, w kolejnych nie było już tak łatwo. Przyjezdne korzystały z naszych błędów, dzięki czemu miały szansę na przedłużenie spotkania. W ważnych momentach mogliśmy jednak liczyć na pomyłki siatkarek z Półwyspu Iberyjskiego. Drugi mecz obu reprezentacji już jutro.
Polska - Hiszpania 3:0 (25:14, 25:19, 26:24)
Składy zespołów:
Polska: Zaroślińska, Połeć, Twardowska, Wołosz, Sikorska, Wójcik, Durajczyk (libero) oraz Medyńska, Kąkolewska, Paszek
Hiszpania: Caro Garcia, Corral, Portero, Gonzalez, Unzue, Segura, Rodriguez (libero) oraz Sanchez, Costa, Delgado, Folgueira
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.