Reprezentacje | 2014-07-05 23:53:55 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
W drugim meczu w Baku górą ponownie byli Polacy. Tym razem zwycięstwo biało-czerwonych było bezdyskusyjne. Podopieczni Andrzeja Kowala w żadnym z trzech setów nie dali szans rywalom. Polacy byli lepsi od gospodarzy w każdym elemencie gry, popełniali o wiele mniej błędów niż siatkarze z Azerbejdżanu. Aż 24 pkt w tym meczu zdobył Bartłomiej Bołądź.
Azerbejdżan – Polska 0:3 (16:25, 14:25, 21:25)
Składy drużyn:
Azerbejdżan: Bayramov, Kutukov, Kovalenko, Samadov, Obodnikov, Chervyakov, Abdullayev (L) oraz Aliyev, Suleymanov, Hasanli i Allahverdiyev
Polska: Bołądź, Filip, Kędzierski, Stolc, Bieniek, Dryja, Kowalski (L) oraz Hain i Żurek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.