Reprezentacje | 2014-07-05 23:54:46 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: inf. własna
Polki toczą w Niemczech batalię o swoje "być albo nie być" w Lidze Europejskiej. Podopieczne trenera Makowskiego wyraźnie poległy w pierwszym starciu z Niemkami, porażka sprawiła, że ich sytuacja w grupie jest bardzo trudna. Jeśli Polki chcą zachować jakiekolwiek szansa na to, aby wyjść z grupy muszą wygrać niedzielne spotkanie.
Niemcy - Polska 3-0
(25-20; 25-23; 27-25)
Niemcy: Brandt, Weihenmaier, Moellers, Lippmann, Pettke, Stigrot, Thomsen (libero) oraz Apitz, Izquierdo i Poll.
Polska: Połeć, Wójcik, Kaczorowska, Wołosz, Kaliszuk, Tokarska, Durajczyk (libero) oraz Kurnikowska, Kajzer, Zaroślińska i Kąkolewska.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.