Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2014-06-29 18:26:09 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna

LE gr. A: Biało-czerwoni pokonują Rumunów

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Polacy skutecznie zrewanżowali się Rumunom po wczorajszej porażce. Pomimo przegranej w pierwszej partii podopieczni Andrzeja Kowala byli górą w trzech kolejnych odsłonach. Najlepiej punktującym w drużynie gospodarzy był Bartłomiej Bołądź.

Polska - Rumunia 3:1 (22:25, 25:21, 25:16, 25:22)

Składy zespołów:

Polska:
Kaczyński, Wachnik, Kędzierski, Stolc, Bieniek, Dryja, Żurek (libero) oraz Bołądź i Filip;

Rumunia: Olteanu, Mihalcea, Lica, Georgescu, Aciobanitei, Cherbeleata, Maries (libero) oraz Bala i Bartha

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane