Reprezentacje | 2014-06-29 18:26:09 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna
Polacy skutecznie zrewanżowali się Rumunom po wczorajszej porażce. Pomimo przegranej w pierwszej partii podopieczni Andrzeja Kowala byli górą w trzech kolejnych odsłonach. Najlepiej punktującym w drużynie gospodarzy był Bartłomiej Bołądź.
Polska - Rumunia 3:1 (22:25, 25:21, 25:16, 25:22)
Składy zespołów:
Polska: Kaczyński, Wachnik, Kędzierski, Stolc, Bieniek, Dryja, Żurek (libero) oraz Bołądź i Filip;
Rumunia: Olteanu, Mihalcea, Lica, Georgescu, Aciobanitei, Cherbeleata, Maries (libero) oraz Bala i Bartha
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.