Reprezentacje | 2014-06-28 23:02:11 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna
W Płocku podopieczni Andrzeja Kowala zmierzyli się z drużyną Rumunii. Pomimo zaciętej walki biało-czerwoni przegrali 3:2 w czwartej rundzie rozgrywek Ligi Europejskiej. Polacy po porażce w grupie A zajmują przedostatnie miejsce.
Polska - Rumunia 2:3 (22:25, 32:30, 20:25, 27:25, 12:15)
Składy zespołów:
Polska: Kaczyński, Wachnik, Kędzierski, Stolc, Bieniek, Dryja, Żurek (libero) oraz Stępień, Bołądź, Filip i Hain;
Rumunia: Olteanu, Mihalcea, Bala, Bartha, Lica, Aciobanitei, Maries (libero) oraz Mocanu, Georgescu i Cherbeleata.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.