Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2014-06-28 23:02:11 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna

LE gr. A: Rumuni lepsi od Polaków

Fot.: Anna Szłapa

W Płocku podopieczni Andrzeja Kowala zmierzyli się z drużyną Rumunii. Pomimo zaciętej walki biało-czerwoni przegrali 3:2 w czwartej rundzie rozgrywek Ligi Europejskiej. Polacy po porażce w grupie A zajmują przedostatnie miejsce.

Polska - Rumunia 2:3 (22:25, 32:30, 20:25, 27:25, 12:15)

Składy zespołów:

Polska:
Kaczyński, Wachnik, Kędzierski, Stolc, Bieniek, Dryja, Żurek (libero) oraz Stępień, Bołądź, Filip i Hain;

Rumunia: Olteanu, Mihalcea, Bala, Bartha, Lica, Aciobanitei, Maries (libero) oraz Mocanu, Georgescu i Cherbeleata.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane