Reprezentacje | 2014-06-02 14:46:41 | Nadesłał: Edwin Arturo Vega Aquino | Źrodlo: inf. własna / volleymasters.ch
Po złote medale turnieju w Montreux sięgnęły w tę niedzielę zawodniczki z Niemiec. Co ciekawe, końcowe zwycięstwo Niemek nie znalazło odzwierciedlenia w statystykach - Niemki zanotowały dziesięć bloków i trzy asy, Amerykanki natomiast dwanaście bloków i pięć asów.
Niemcy - USA 3:1 (25:19, 19:25, 25:17, 25:21)
Składy drużyn:
Niemcy: Brinker, Karg, Fürst, Beier, Kozuch, Apitz, Dürr (libero) oraz Weiß i Geerties
USA: Dixon, Thompson, Adams, Hildebrand, Robinson, Hill, Davis (libero) oraz Paolini, Faucette i Hagglund J.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.