Reprezentacje | 2014-05-31 13:17:37 | Nadesłał: Edwin Arturo Vega Aquino | Źrodlo: inf. własna / volleymasters.ch
Tylko drugą partię wczorajszego meczu, w którym zmierzyły się ze sobą kadra Japonii i Niemiec uznać można za wyrównaną i interesującą - pozostałe Niemki zwyciężyły bez najmniejszych problemów. Azjatki w całym meczu zapisały tylko jeden blok, Europejki siedem.
Japonia - Niemcy 0:3 (15:25, 25:27, 16:25)
Składy drużyn:
Japonia: Shoji, Sato, Takahashi, Inoue, Ono, Uchiseto, Miyamoto (libero) oraz Takada, Fujita, Hiramatsu i Tsutsui
Niemcy: Brinker, Karg, Fürst, Beier, Kozuch, Apitz, Dürr (libero) oraz Weiß, Lippmann i Geerties
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.