Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2008-07-15 18:49:14 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa

Siatkarze są już w Poznaniu

Fot.: Anna Gumowska

Od wtorkowego południa 19-osobowa kadra siatkarzy przebywa na zgrupowaniu w Poznaniu. Polskich siatkarzy czeka ostatni grupowy dwumecz z reprezentacją Egiptu.

Pierwsze spotkanie podopieczni Raula Lozano zagrają w poznańskiej Arenie, w najbliższy piątek, o godz. 20.00. Dzień później obie drużyny zmierzą się w bydgoskiej Łuczniczce.

We wtorek sztab szkoleniowy zdecydował o przeprowadzeniu jednego dwugodzinnego treningu w Arenie. W środę odbędą dwa treningi jeden w siłowni oraz w hali. Trener Lozano ma do dyspozycji 19 zawodników, z których wybierze 12 na mecze z Egiptem. Nasi rywale przyjadą do Polski w środę późnym popołudniem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane