Liga Światowa | 2008-07-15 18:49:14 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa
Od wtorkowego południa 19-osobowa kadra siatkarzy przebywa na zgrupowaniu w Poznaniu. Polskich siatkarzy czeka ostatni grupowy dwumecz z reprezentacją Egiptu.
Pierwsze spotkanie podopieczni Raula Lozano zagrają w poznańskiej Arenie, w najbliższy piątek, o godz. 20.00. Dzień później obie drużyny zmierzą się w bydgoskiej Łuczniczce.
We wtorek sztab szkoleniowy zdecydował o przeprowadzeniu jednego dwugodzinnego treningu w Arenie. W środę odbędą dwa treningi jeden w siłowni oraz w hali. Trener Lozano ma do dyspozycji 19 zawodników, z których wybierze 12 na mecze z Egiptem. Nasi rywale przyjadą do Polski w środę późnym popołudniem.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.