Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2008-07-11 14:10:54 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa

Dwunastka na mecze z Japonią

Fot.: Magdalena Kudzia

Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski zdecydował, jaka dwunasta rozegra dwa spotkania w ramach Ligi Światowej z Japonią w Łodzi.

Będą to:
Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
Środkowi: Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Marcin Możdżonek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Sebastian Swiderski, Michał Winiarski, Krzysztof Gierczyński, Michał Bąkiewicz
Libero: Piotr Gacek

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane