Liga Światowa | 2008-07-11 14:10:54 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa
Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski zdecydował, jaka dwunasta rozegra dwa spotkania w ramach Ligi Światowej z Japonią w Łodzi.
Będą to:
Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
Środkowi: Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Marcin Możdżonek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Sebastian Swiderski, Michał Winiarski, Krzysztof Gierczyński, Michał Bąkiewicz
Libero: Piotr Gacek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.