Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2010-06-30 08:24:30 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: pzps.pl

Kłos: W polskich klimatach czujemy się lepiej

Fot.: Sylwia Kuś

- Cieszę się, że wróciliśmy już do Polski, że Liga Światowa przeniosła się już do kraju i że możemy grać przed naszą publicznością. Zdecydowanie lepiej czujemy się w polskich klimatach. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zagramy równie efektywnie jak we Wrocławiu i uzyskamy awans do turnieju finałowego - mówi środkowy bloku, Karol Kłos.

We Wrocławiu, w sobotnim meczu przeciwko Argentynie, 20-letni zawodnik grał od pierwszych minut, mimo że po krótkim odpoczynku do składu powrócił Daniel Pliński. - Daniel nie trenuje tak długo jak pozostali środkowi, stąd takie a nie inne decyzje trenera. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przed największymi imprezami wszystko wróci do normy. Póki co moje miejsce jest jeszcze gdzieś z tyłu, pierwszeństwo mają zawodnicy starsi ode mnie, bardziej doświadczeni, którzy po prostu grają lepiej ode mnie - twierdzi skromnie Karol Kłos, dodając: [i]- Cieszę się, że Daniel Castellani daje mi pograć, dzięki czemu mogę się rozwijać. Chciałem zagrać pełny mecz w Lidze Światowej, udało się to na Kubie, teraz Wrocławiu pierwsze spotkanie także rozegrałem prawie całe. Jestem bardzo zadowolony, że dostałem swoje szanse - mówi młody siatkarz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane