Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2008-07-02 21:23:59 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa

Przed meczami w Katowicach

Fot.: Anna Gumowska

W piątek, 4. lipca o godz. 20.00 i w sobotę, 5. lipca o godz. 20.00 katowicki „Spodek” znów zapełni się 10 tysiącami biało-czerwonych kibiców, którzy będą dopingować polskich siatkarzy w starciu z reprezentacją Chin.

Po trzech tygodniach i sześciu spotkaniach na wyjeździe wreszcie „Orły” Lozano będą miały okazję zaprezentować się polskiej publiczności.

Obie reprezentacje są już w Katowicach. Polacy, w osiemnastoosobowym składzie, oprócz Krzysztofa Gierczyńskiego, który otrzymał tydzień wolnego.

W środę Polacy odbyli trening na siłowni. W czwartek natomiast sztab szkoleniowy zaplanował dwa treningi, przed i po południu, w „Spodku”.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane