Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2008-06-27 13:32:00 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa

Dwunastka na mecz z Japonią

Fot.: Magdalena Kudzia

Po dwóch spotkaniach z drużyną Chin w Hongzhou, reprezentacja Polski siatkarzy w najbliższy weekend rozegra w Tokio dwa spotkania z reprezentacją Kraju Kwitnącej Wiśni.

Do dwunastki, która była w Chinach dolecieli z Warszawy: Paweł Zagumny, Krzysztof Ignaczak oraz Sebastian Świderski.
Sztab szkoleniowy zdecydował, jaka dwunastka zagra z Japonią.
Będą to:
Rozgrywający: Paweł Zagumny, Paweł Woicki
Środkowi: Piotr Nowakowski, Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz
Atakujący: Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka
Przyjmujący: Marcin Wika, Sebastian Świderski, Krzysztof Gierczyński, Zbigniew Bartman
Libero: Krzysztof Ignaczak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane