Liga Światowa | 2008-06-27 13:32:00 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa
Po dwóch spotkaniach z drużyną Chin w Hongzhou, reprezentacja Polski siatkarzy w najbliższy weekend rozegra w Tokio dwa spotkania z reprezentacją Kraju Kwitnącej Wiśni.
Do dwunastki, która była w Chinach dolecieli z Warszawy: Paweł Zagumny, Krzysztof Ignaczak oraz Sebastian Świderski.
Sztab szkoleniowy zdecydował, jaka dwunastka zagra z Japonią.
Będą to:
Rozgrywający: Paweł Zagumny, Paweł Woicki
Środkowi: Piotr Nowakowski, Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz
Atakujący: Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka
Przyjmujący: Marcin Wika, Sebastian Świderski, Krzysztof Gierczyński, Zbigniew Bartman
Libero: Krzysztof Ignaczak
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.