Liga Światowa | 2009-06-28 17:13:06 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: inf. własna/FIVB
W drugim spotkaniu rozegranym z Włochami, Holendrzy nie sprostali wymaganiom postawionym im przez rywala i po szybkim pojedynku przegrali mecz 3:0.
Holandia - Włochy 3:0
(25:23, 25:15, 25:20)
*wkrótce więcej o spotkaniu
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








