Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2009-06-21 21:50:57 | Nadesłał: Kinga Jach | Źrodlo: inf. własna/FIVB

LŚ, gr. B: Wygrana Francji w tie-breaku

Fot.: FIVB

W rewanżowym spotkaniu grupy B reprezentacja Francji pokonała Argentynę 3-2.

Francja – Argentyna 3:2 (25:21, 26:24, 19:25, 22:25, 15:9)

Francja: Antonin Rouzier 17, Nicolas Marechal 14, Romain Vadeleux 13, Jean-Philippe Sol 4, Pierre Pujol 4, Loic Geiler 3, Jean-Francois Exiga (libero) oraz Ludovic Castard 9, Gérald Hardy-Dessources 9, Marien Moreau 3, Yannick Bazin 1, Baptiste Geiler 1

Argentyna: Alejandro Spajić 14, Gabriel Arroyo 9, Guillermo Gabriel Garcia 5, Rodrigo Daniel Quiroga 2, Gustavo Federico Scholtis 2, Luciano De Cecco, Alexis Ruben Gonzales (libero) oraz Facundo Conte 15, Javier Filardi 8, Gustavo Federico Porporatto 4, Lucas Samuel Ocampo 1, Nicol Uriarte, Lucas Matias Chavez

Powiedzieli po meczu:

Javier Weber (trener Argentyny) – W pierwszych dwóch setach poziom gry nie był wysoki. W piątym secie Francja zagrała bardziej agresywnie, dzięki czemu wygrała.

Philippe Blain (trener Francji): W tym meczu mieliśmy wzloty jak i upadki, ale jestem zadowolony z pięciu setów. Długo czekałem na taką wygraną. Być może była szansa na wygraną w trzech setach, ale jestem usatysfakcjonowany z dwóch punktów, które dziś zdobyliśmy. W lepszych nastrojach przystąpimy za tydzień do meczy z Koreą.

Marien Moreau (kapitan Francji): Naprawdę potrzebowaliśmy tej wygranej. Chcieliśmy wygrać za trzy punkty, ale zdobyte dwa też nie są złe. Dobrze graliśmy w pierwszych dwóch setach. Później w Argentyna zaczęła walczyć.

Daniel Quiroga Rodrigo: Według mnie można ten mecz podzielić na dwa etapy. Francja zagrała lepiej w obronie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane