Liga Światowa | 2008-06-03 15:48:00 | Nadesłał: Agnieszka Mrozewska | Źrodlo: inf. prasowa
Meczami z Egiptem na wyjeździe (13-14.06) Reprezentacja Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej zainauguruje tegoroczne rozgrywki Ligi Światowej.
Tuż po powrocie z portugalskiego Espinho, sztab szkoleniowy reprezentacji, zdecydował, jaka dwunasta poleci do Alexandrii.
Będą to:
rozgrywający: Paweł Woicki, Łukasz Żygadło
atakujący: Piotr Gruszka, Bartosz Kurek
przyjmujący: Marcin Wika, Krzysztof Gierczyński, Michał Bąkiewicz, Zbigniew Bartman
środkowi: Łukasz Kadziewicz, Piotr Nowakowski, Wojciech Grzyb
libero: Piotr Gacek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.