Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2008-06-03 15:48:00 | Nadesłał: Agnieszka Mrozewska | Źrodlo: inf. prasowa

Dwunastka na mecze z Egiptem

Meczami z Egiptem na wyjeździe (13-14.06) Reprezentacja Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej zainauguruje tegoroczne rozgrywki Ligi Światowej.

Tuż po powrocie z portugalskiego Espinho, sztab szkoleniowy reprezentacji, zdecydował, jaka dwunasta poleci do Alexandrii.


Będą to:

rozgrywający: Paweł Woicki, Łukasz Żygadło

atakujący: Piotr Gruszka, Bartosz Kurek

przyjmujący: Marcin Wika, Krzysztof Gierczyński, Michał Bąkiewicz, Zbigniew Bartman

środkowi: Łukasz Kadziewicz, Piotr Nowakowski, Wojciech Grzyb

libero: Piotr Gacek

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane