Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2011-08-14 12:50:02 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna / fivb.org

WGP, gr. H: Serbki wygrywają z reprezentacją USA

Fot.: FIVB

Podopieczne Hugh McCutcheona uległy w czterech setach zawodniczkom reprezentacji Serbii. W zwycięskiej drużynie najlepiej punktującą zawodniczką była Jovana Brakocević, która zdobyła 22 "oczka".

USA - Serbia 1:3 (25:12, 17:25, 23:25, 17:25)

Składy zespołów:

USA: Berg, Bown, Larson, Tom, Akinradewo, Hooker, Davis (L) oraz Glass A., Metcalf i Hodge

Serbia: Brakocević, Malagurski, Krsmanović, Molnar, Ognejnović, Rasić, Cebić (L) oraz Vesović

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane