Grand Prix | 2011-08-07 18:32:52 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Jednostronne widowisko zafundowały Amerykanki publiczności zgromadzonej w hali Luohe. Bez problemu pokonały one reprezentację Chin w trzech setach, zdobywając trzy punkty.
Pierwszy set był jedynym, w którym Chinkom udało się nawiązać walkę. Jednak mimo prób, to Amerykanki ostatecznie wysunęły się na prowadzenie i zwyciężyły. W drugiej odsłonie siatkarki z USA już widocznie dominowały, nie dając rywalkom rozwinąć skrzydeł. W trzecim secie sytuacja wyglądała podobnie, to Amerykanki dyktowały warunki, zmierzając pewnie po zwycięstwo. Przewagę wypracowaną na początku seta siatkarki reprezentacji USA bez problemów utrzymały do samego końca. Chinki odniosły bolesną porażkę, zdobywając w tej partii jedynie 16 punktów i przegrywając całe spotkanie do zera.
Chiny - USA 0:3 (20:25, 17:25, 16:25)
Składy zespołów:
Chiny: Wang, Yang Jie, Hui, Wei, Yang Junjing, Ma, Shan (libero) oraz Mi, Xu, Chen, Qiu, Fan
USA: Berg, Bown, Larson, Akinradewo, Hodge, Hooker, Davis (libero) oraz Miyashiro, Glass K.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.