Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2011-08-07 18:32:52 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: inf. własna / FIVB

WGP, gr. D: Szybkie zwycięstwo Amerykanek

Fot.: FIVB

Jednostronne widowisko zafundowały Amerykanki publiczności zgromadzonej w hali Luohe. Bez problemu pokonały one reprezentację Chin w trzech setach, zdobywając trzy punkty.

Pierwszy set był jedynym, w którym Chinkom udało się nawiązać walkę. Jednak mimo prób, to Amerykanki ostatecznie wysunęły się na prowadzenie i zwyciężyły. W drugiej odsłonie siatkarki z USA już widocznie dominowały, nie dając rywalkom rozwinąć skrzydeł. W trzecim secie sytuacja wyglądała podobnie, to Amerykanki dyktowały warunki, zmierzając pewnie po zwycięstwo. Przewagę wypracowaną na początku seta siatkarki reprezentacji USA bez problemów utrzymały do samego końca. Chinki odniosły bolesną porażkę, zdobywając w tej partii jedynie 16 punktów i przegrywając całe spotkanie do zera.


Chiny - USA 0:3 (20:25, 17:25, 16:25)

Składy zespołów:

Chiny: Wang, Yang Jie, Hui, Wei, Yang Junjing, Ma, Shan (libero) oraz Mi, Xu, Chen, Qiu, Fan

USA: Berg, Bown, Larson, Akinradewo, Hodge, Hooker, Davis (libero) oraz Miyashiro, Glass K.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane