Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2011-08-07 21:18:35 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org

WGP, gr. B: Kubanki z pierwszym zwycięstwem

Fot.: FIVB

Kubanki potrzebowały jedynie trzech setów, żeby rozprawić się z reprezentacją Peru. Spotkanie wbrew pozorom było emocjonujące.

Zarówno Kubanki, jak i Peruwianki dotąd pozostawały bez zwycięstwa w tegorocznej edycji World Grand Prix. Obie reprezentacje dzielnie walczyły o zdobycie punktów, lecz Peru musiało uznać wyższość siatkarek z Karaibów. Sporo błędów popełniały zawodniczki z Ameryki Południowej, co wykorzystały ich rywalki. Wyrównany mecz zakończył się bardzo korzystnym wynikiem dla Kubanek, które zainkasowały 3 punkty.
Najlepiej punktowała reprezentantka Kuby Wilma Rosell Salas, która zdobyła 16 "oczek". Jedno mniej zapisała na swoim koncie Yoana Mendoza Palacios.


Peru - Kuba 0:3 (24:26, 19:25, 22:25)


Składy zespołów:

Peru: Uribe M., Uceda, Zamudio, Keldibekova, Ortiz, Uribe B., Palacios (L) oraz Aquino i Yllescas

Kuba: Salas, Rojas, Palacios, Cleger, Giel, Silie, Borrell (L) oraz Castaneda i Carcaces

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane