Grand Prix | 2011-08-07 21:18:35 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org
Kubanki potrzebowały jedynie trzech setów, żeby rozprawić się z reprezentacją Peru. Spotkanie wbrew pozorom było emocjonujące.
Zarówno Kubanki, jak i Peruwianki dotąd pozostawały bez zwycięstwa w tegorocznej edycji World Grand Prix. Obie reprezentacje dzielnie walczyły o zdobycie punktów, lecz Peru musiało uznać wyższość siatkarek z Karaibów. Sporo błędów popełniały zawodniczki z Ameryki Południowej, co wykorzystały ich rywalki. Wyrównany mecz zakończył się bardzo korzystnym wynikiem dla Kubanek, które zainkasowały 3 punkty.
Najlepiej punktowała reprezentantka Kuby Wilma Rosell Salas, która zdobyła 16 "oczek". Jedno mniej zapisała na swoim koncie Yoana Mendoza Palacios.
Peru - Kuba 0:3 (24:26, 19:25, 22:25)
Składy zespołów:
Peru: Uribe M., Uceda, Zamudio, Keldibekova, Ortiz, Uribe B., Palacios (L) oraz Aquino i Yllescas
Kuba: Salas, Rojas, Palacios, Cleger, Giel, Silie, Borrell (L) oraz Castaneda i Carcaces
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.