Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2011-08-05 13:26:32 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: inf. własna / FIVB

WGP, gr. D: Podział punktów w Chinach

Fot.: FIVB

W pięciu setach rozegrał się zaciekły pojedynek między drużynami USA i Serbii. Choć Amerykanki prowadziły 2:0, Serbki przeciwstawiły im się w dwóch kolejnych partiach, nie zdołały jednak wygrać spotkania.

W pierwszej partii obie drużyny walczyły zaciekle, by set padł ostatecznie łupem Amerykanek, które prowadziły trzema punktami. W drugiej odsłonie Serbki wysunęły się na czteropunktowe prowadzenie, jednak Amerykanki znalazły sposób, aby je zatrzymać i same zakończyły seta, zostawiając rywali sześć punktów w tyle. Role odwróciły się w trzecim i czwartym secie, w których Serbki poprawiły swój blok i skuteczność w ataku, dzięki czemu obie partie padły ich łupem. Ostatecznie jednak tie-breaka wygrały Amerykanki, prowadząc nad rywalkami pięcioma punktami.

Serbia - USA 2:3 (22:25, 19:25, 25:23, 25:20, 10:15)


Składy zespołów:

Serbia: Brakocević, Malagurski, Krsmanović, Molnar, Ognjenović, Rasić, Popović (libero) oraz Antonijević i Vesović

USA: Berg, Bown, Larson, Akinradewo, Hodge, Hooker, Davis (libero) oraz Miyashiro, Glass A. i Metcalf

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane