Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2008-06-15 18:05:00 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa

12 na mecze we Włoszech

Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Siatkowej zdecydował, jaki będzie skład, który zagra w pierwszym weekendzie rozgrywek World Grand Prix we włoskim Alassio.

Będą to:
Rozgrywające: Milena Sadurek-Mikołajczyk, Katarzyna Skorupa
Libero: Agata Sawicka
Środkowe: Katarzyna Gajgał, Eleonora Dziękiewicz, Agnieszka Bednarek
Przyjmujące: Milena Rosner, Karolina Ciaszkiewicz, Joanna Frąckowiak, Anna Woźniakowska, Anna Barańska
Atakująca: Joanna Kaczor

Polki w Alassio zagrają w grupie C z drużynami: Kuby, Dominikany oraz Włoch.

W tym samym czasie w grupie A w Kobe (Japonia) zmierzą się ekipy: USA, Japonii, Turcji oraz Korei, zaś w grupie B, w chińskim Ningbo, zagrają: Chiny, Brazylia, Niemcy i Tajlandia.
W tym roku w Polsce te prestiżowe rozgrywki siatkarek odbędą się we Wrocławiu, w weekend 27-29 czerwca. Poza gospodyniami, w naszym kraju zagrają ekipy: USA, Dominikany i Tajlandii.
Finał World Grand Prix 2008 zostanie rozegrany w Japonii od 9 do 13 lipca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane