Grand Prix | 2008-06-15 18:05:00 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa
Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Siatkowej zdecydował, jaki będzie skład, który zagra w pierwszym weekendzie rozgrywek World Grand Prix we włoskim Alassio.
Będą to:
Rozgrywające: Milena Sadurek-Mikołajczyk, Katarzyna Skorupa
Libero: Agata Sawicka
Środkowe: Katarzyna Gajgał, Eleonora Dziękiewicz, Agnieszka Bednarek
Przyjmujące: Milena Rosner, Karolina Ciaszkiewicz, Joanna Frąckowiak, Anna Woźniakowska, Anna Barańska
Atakująca: Joanna Kaczor
Polki w Alassio zagrają w grupie C z drużynami: Kuby, Dominikany oraz Włoch.
W tym samym czasie w grupie A w Kobe (Japonia) zmierzą się ekipy: USA, Japonii, Turcji oraz Korei, zaś w grupie B, w chińskim Ningbo, zagrają: Chiny, Brazylia, Niemcy i Tajlandia.
W tym roku w Polsce te prestiżowe rozgrywki siatkarek odbędą się we Wrocławiu, w weekend 27-29 czerwca. Poza gospodyniami, w naszym kraju zagrają ekipy: USA, Dominikany i Tajlandii.
Finał World Grand Prix 2008 zostanie rozegrany w Japonii od 9 do 13 lipca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.