Najnowsze newsy

Siatkówka » Puchar Polski

Puchar Polski | 2020-02-06 14:59:06 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Drugi etap sprzedaży #GRAMYWSPODKU

Fot.: Karol Zdyb

Zaczęła się sprzedaż drugiego etapu biletów na wielkie święto ligowej siatkówki – turniej finałowy Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020. W dniach 14-15 marca o trofeum powalczą mistrzowie świata i zagraniczne gwiazdy PlusLigi. Dla kibiców przygotowano fantastyczne promocje, tak by każdy z nich miał szansę na żywo obejrzeć najlepszych graczy Ligi Mistrzów Świata. Bilety cieszą się ogromną popularnością, dlatego szybko uruchomiono kolejny etap sprzedaży. W Katowicach spodziewają się kompletu 10 tysięcy fanów!

W tym momencie do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów, część z niej to miejsca położone najbliżej boiska. By zagwarantować sobie takie trzeba się spieszyć, bowiem nie zostało ich już wiele.

– Cieszę się, że bilety idą jak świeże bułeczki. – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Szykuje się święto siatkówki, dodatkowo w wyjątkowym dla naszego sportu miejscu – Spodku. Finaliści gwarantują najwyższy poziom sportowy, my perfekcyjną organizację, a polscy kibice niepowtarzalną atmosferę. By móc ją poczuć stworzyliśmy sporo promocji dla fanów, a ceny wejściówek zaczynają się od 10 złotych! Chcemy, byście byli z nami w Katowicach i bawili się tym, co oferuje Liga Mistrzów Świata. Już teraz widzę, że nasz plan wypali i Spodek wypełni się 10 tysiącami najlepszych fanów ligowej siatkówki – dodaje prezes.

W niedawno zakończonych ćwierćfinałach przepustki do wielkiego finału zdobyły drużyny Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, PGE Skry Bełchatów oraz Trefla Gdańsk. W półfinałach, rozgrywanych 14 marca, zmierzą się Grupa Azoty ZAKSA z Treflem oraz VERVA z PGE Skrą. Wielki finał odbędzie się 15 marca.

Informacje o biletach (sprzedaż internetowa poprzez www.eBilet.pl):

Link do sprzedaży biletów: http://bit.ly/biletyPPM

- kategorie cenowe: 10 zł, 20 zł, 30 zł, 50 zł, 70 zł
- specjalne pakiety RODZINA i KIBIC
- sprzedaż za pośrednictwem www.eBilet.pl, w kasach przed meczami, tj. w sobotę 14.03 od godz. 10.00 oraz w niedzielę 15.03 od godz. 10.00 oraz w punktach stacjonarnych:
• Biuro Podróży GRYF, ul. Opolska 17, 40-084 Katowice
• Media Markt Katowice I, ul. Alpejska 6, 40-506 Katowice
• Media Markt Katowice III, ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane