Najnowsze newsy

Siatkówka » Puchar Polski

Puchar Polski | 2019-12-21 12:12:43 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: lsk.plps.pl

Znamy już wszystkich uczestników ćwierćfinałów Pucharu Polski

Fot.: Karol Zdyb

Poznaliśmy już wszystkie osiem ekip, które powalczą o awans do wielkiego finału Pucharu Polski Kobiet, który rozegrany zostanie w dniach 7-8 marca w Nysie.

Wcześniej do ćwierćfinału awansowały dwie najlepsze ekipy eliminacji – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz MKS SAN-Pajda Jarosław. Do tej dwójki dołączyło sześć najlepszych ekip Ligi Siatkówki Kobiet na półmetku fazy zasadniczej – czyli po 11. seriach gier.

W tym momencie mamy niemal pełną jasność, bowiem pozostał do rozegrania tylko jeden mecz (DPD Legionovia Legionowo w sobotę 21 grudnia podejmuje Wisłę Warszawa). Wynik tego spotkania może już zmienić tylko jedno – ekipa z Legionowa może awansować na trzecie miejsce na półmetku.

Jeszcze przed końcem roku odbędzie się losowanie, w ramach którego poznamy pary ćwierćfinałowe. Rozstawione będą zespoły z pierwszego i drugiego miejsca LSK na półmetku (Grupa Azoty Chemik Police i Developres SkyRes Rzeszów), które trafić na siebie będą mogły dopiero w wielkim finale w Nysie. Jeżeli chodzi o zespoły z niższych klas to będą one gospodarzami meczów ćwierćfinałowych, w pozostałych spotkaniach gospodarzem będzie ekipa wyżej sklasyfikowana na półmetku fazy zasadniczej LSK.

Drużyny przed losowaniem par ćwierćfinału Pucharu Polski Kobiet 2020 w Piłce Siatkowej (mecze 12.02.2020):

Grupa Azoty Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów
Grot Budowlani Łódź
DPD Legionovia Legionowo
ŁKS Commercecon Łódź
BKS STAL Bielsko-Biała
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
MKS SAN-Pajda Jarosław

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane