Najnowsze newsy

Siatkówka » Puchar Polski

Puchar Polski | 2018-01-13 11:02:09 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Milad Ebadipour: Chciałbym zagrać w finale

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz, ale byliśmy na to przygotowani. To była dla nas ważna wygrana – mówi Milad Ebadipour. PGE Skra pokonała Asseco Resovię Rzeszów i awansowała do turnieju finałowego Pucharu Polski. W półfinale zmierzy się z ONICO Warszawa.

- W pierwszym secie drużyna z Rzeszowa nas przycisnęła, ale potrafiliśmy wrócić do naszej lepszej gry – dodał Irańczyk. W każdym z setów PGE Skra musiała odrabiać straty z początkowych fragmentów. W trzeciej partii przewaga Asseco Resovii sięgnęła nawet pięciu punktów, ale bełchatowianie i tym razem się wybronili. Duża w tym zasługa właśnie Milada, który raz po raz zaskakiwał rywali swoimi serwisami. Pojawił się w polu zagrywki przy stanie 5:8, a opuścił przy wyniku 11:8! Chwilę później kolejne ciosy z zagrywki wymierzył Bednorz i można powiedzieć, że PGE Skra zaserwowała zwycięstwo 3:0. Obaj przyjmujący byli najlepiej zagrywającymi siatkarzami PGE Skry. Bednorz zaserwował 6 asów, Ebadipour 4.

O prawo gry w finale bełchatowianie zmierzą się z ONICO Warszawa.

- To będzie mój pierwszy turniej, ale chciałbym zagrać w finale. Nasza drużyna tego potrzebuje. Musimy zagrać z emocjami, z większą energią, ponieważ to turniej finałowy. Może to być jedno spotkanie, więc musimy zagrać na 100%. Jeśli tak będzie, to jesteśmy w stanie wygrać z każdym polskim zespołem – podkreśla przyjmujący.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane