Puchar Polski | 2011-01-23 21:04:32 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Mariusz Wlazły - MVP finałowego turnieju Pucharu Polski. Kto jeszcze, oprócz niego, miał prawo cieszyć się dzisiaj z otrzymania nagrody indywidualnej?
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zagrywający: Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów)
Najlepszy broniący: Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów)
Najlepszy blokujący: Jurij Gladyr (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Najlepszy atakujący: Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów)
Najlepszy przyjmujący: Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów)
Najlepszy rozgrywający: Paweł Zagumny (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
MVP turnieju: Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.