Puchar Polski | 2011-01-20 20:06:21 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: inf.własna
Podopieczni trenera Krzysztofa Stelmacha potrzebowali w Legionowie czterech setów, aby wyeliminować Jastrzębski Węgiel z rywalizacji o Puchar Polski.
ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1 (26:24; 25:22; 19:25; 25:22)
Składy zespołów:
ZAKSA: Czarnowski, Jarosz, Gladyr, Zagumny, Ruciak, Urnaut, Gacek (l) oraz Idi, Pilarz, Kaźmierczak.
Jastrzębski Węgiel: Gawryszewski, Łomacz, Hardy, Divis, Polański, Gasparini, Rusek (l) oraz Pawliński, Wika i Pająk.
W sobotnim półfinale rywalem zespołu z Kędzierzyna będzie AZS - Częstochowa, który bez większych problemów pokonał w Nowym Dworze Mazowieckim Delectę Bydgoszcz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.