Puchar Polski | 2010-11-30 21:12:16 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna / plusliga.pl
Tegoroczny finał Pucharu Polski 2011 odbędzie się pod koniec stycznia na warszawskim Torwarze. Kibiców czeka jednak jedna niespodzianka. Spotkania ćwierćfinałowe odbędą się bowiem w Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim.
Turniej finałowy odbędzie się w dniach 20-22 stycznia 2011 r. w Warszawie. Pewny udział mają w nim już cztery kluby, które zajęły czołowe lokaty po I fazie rundy zasadniczej PlusLigi. W stolicy na pewno zaprezentują się: PGE Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Resovia Rzeszów i TYTAN AZS Częstochowa. 22 grudnia 2010 r. do wymienionych ekip dołączą kolejne cztery drużyny.
1/8 finału - o awansie decyduje jedno spotkanie:
Ślepsk Suwałki/GTPS Gorzów Wlkp. - Fart Kielce
MOS Będzin/Energetyk Jaworzno - Delecta Bydgoszcz
Indykpol AZS UWM Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel - Pamapol Wielton Wieluń
Gospodarzami meczów 1/8 Pucharu Polski są drużyny z niższej klasy rozgrywkowej. W przypadku rywalizacji ekip z PlusLigi dokonano losowania.
W rywalizacji pomiędzy Ślepskiem Suwałki a GTPS Gorzowem Wlkp. na razie w lepszej sytuacji są gorzowianie, którzy wygrali pierwsze spotkanie 3:1. Spotkanie między MOSem Będzin a Energetykiem Jaworzno zakończyło się wynikiem 3:2 na korzyść graczy z Jaworzna. Mecze rewanżowe odbędą się 8 grudnia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.