Najnowsze newsy

Siatkówka » Plażowa

Plażowa | 2011-07-21 10:47:39 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Kądzioła i Szałankiewicz zagrają w Quebec Open Jeep 2011

Fot. Grzegorz Grabowski

W turnieju głównym tegorocznego Quebec Open Jeep 2011 zobaczymy parę Kądzioła - Szałankiewicz. Drugi polski duet - Fijałek i Prudel, przygotowuje się w Łodzi do startów w turnieju w Starych Jabłonkach.

Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz zagrają w turnieju głównym Quebec Open Jeep 2011, który jest zaliczany do cyklu World Touru. Ich rywalami będą Australijczycy Joshua Slack i Christopher McHugh, którzy w poprzednich zawodach w Moskwie awansowali do ćwierćfinału i w tej fazie rywalizacji zostali wyeliminowani przez Chińczyków Linyin - Xu-Penggen Wu.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel nie grają w Quebec Open Jeep 2011. W Łodzi przygotowują się do startu w turnieju w Starych Jabłonkach, który rozegrany zostanie w przyszłym tygodniu. - Zrezygnowaliśmy ze startu w Quebecu. Stwierdziliśmy, że po wyczerpujących podróżach i turniejach w Szwajcarii oraz Rosji, w których awansowaliśmy w rankingu, czas na krótki odpoczynek – wyjaśnia w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Mariusz Prudel. Piąty duet światowego rankingu od dzisiaj rozpoczyna zgrupowanie w ośrodku łódzkiego SMS-u. Do Hotelu Anders dotrze w niedzielny wieczór.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane