– Pokazaliśmy, że mamy potencjał i możemy wygrywać – powiedział Kamil Droszyński, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn po pierwszych sparingach. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wrócili do gry w hali po 163 dniach przerwy. Zielona Armia w miniony weekend rozegrała dwa sparingi, a bilans to jedno zwycięstwo i jedna porażka. Jak Kamil Droszyński ocenia pierwsze gry kontrolne?
[PlusLiga]»