Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2020-09-10 12:33:38 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Grzegorz Kosok rozstaje się z Asseco Resovią

Fot.: Sylwia Kuś

Klub dziękuje Grzegorzowi Koskowi za grę i życzy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach. W Asseco Resovii były reprezentant Polski, olimpijczyk z Londynu odnosił duże sukcesy, zdobywając m.in. dwa mistrzostwa Polski.

- Zarząd Asseco Resovii Rzeszów oraz Grzegorz Kosok postanowili za porozumieniem stron rozwiązać umowę, która wiązała Grzegorza z klubem na najbliższy sezon. Grzegorzowi dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane