PlusLiga | 2020-09-10 12:33:38 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl
Klub dziękuje Grzegorzowi Koskowi za grę i życzy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach. W Asseco Resovii były reprezentant Polski, olimpijczyk z Londynu odnosił duże sukcesy, zdobywając m.in. dwa mistrzostwa Polski.
- Zarząd Asseco Resovii Rzeszów oraz Grzegorz Kosok postanowili za porozumieniem stron rozwiązać umowę, która wiązała Grzegorza z klubem na najbliższy sezon. Grzegorzowi dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.