Tematem wtorkowej konferencji prasowej Cuprum Lubin S.A. z KGHM Polska Miedź S.A. było przedłużenie współpracy ze sponsorem strategicznym na cały sezon 2020/2021. Podczas wydarzenia głos zabrali wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Czarnecki, dyrektor naczelna ds. komunikacji KGHM S.A Lidia Marcinkowska-Bartkowiak, prezes zarządu Cuprum Lubin S.A. Tomasz Tycel, trener pierwszej drużyny Marcelo Fronckowiak, drugi szkoleniowiec Paweł Rusek oraz reprezentant zespołu Cuprum Lubin przyjmujący Kamil Maruszczyk.
[PlusLiga]»