AZS AGH Kraków po przerwie spowodowanej potwierdzonymi przypadkami zachorowań na COVID-19 wraca do rywalizacji na parkietach TAURON 1. Ligi. - Czeka nas teraz kilka meczów w środku tygodnia, więc będzie to dosyć trudny i ciężki okres grania co trzy dni, ale na razie skupiamy się na ZAKSIE. Mam nadzieję, że to będzie ciekawy mecz dla oka i jednocześnie rozstrzygniemy go na naszą korzyść - powiedział Kamil Dębski, przyjmujący Akademików.
[I Liga Mężczyzn]»