Młodzieżowe | 2015-02-16 22:34:15 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Własna hala i publiczność nie przyniosły szczęścia siatkarzom PGE Skry Bełchatów - w spotkaniu Młodej Ligi bełchatowianie uznać musieli wyższość Czarnych Radom. Nagrodę dla MVP otrzymał atakujący z bardzo wysoką skutecznością Błażej Czarnecki. Na zwycięstwo zapracowali sobie także młodzi siatkarze z Bielska, Bydgoszczy, Rzeszowa i Olsztyna. Znacznie wcześniej - w meczu rozegranym awansem pierwszego lutego - komplet punktów, dzięki pokonaniu jastrzębian w czterech setach, zdobyli zawodnicy z Kędzierzyna.
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kedzierzyn-Koźle 1:3
(23:25, 19:25, 27:25, 19:25)
AZS Olsztyn - Effector Kielce 3:0
(25:17, 25:22, 25:19)
BBTS ATH Bielsko-Biała - MKS Banimex Będzin 3:0
(25:14, 25:23, 25:15)
PGE Skra Bełchatów - RCS Cerrad Czarni Radom 0:3
(13:25, 18:25, 23:25)
Transfer Bydgoszcz - Cuprum Lubin 3:0
(25:20, 25:16, 25:16)
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
(15:25, 25:19, 17:25, 18:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.