Młodzieżowe | 2014-07-18 10:16:50 | Nadesłał: Edwin Arturo Vega Aquino | Źrodlo: pzps.pl
W czwartkowe popołudnie w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbyły się pierwsze mecze Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt. Tak samo jak w przypadku turnieju chłopców, mecze rozgrywane są do dwóch setów. Najlepszą drużynę zawodów poznamy już w najbliższą sobotę.
Wyniki pierwszego dnia rozgrywek:
Małopolskie - Świętokrzyskie 2:0 (25:15, 25:11)
Mazowieckie - Dolnośląskie 2:0 (25:17, 25:10)
Opolskie - Łódzkie 0:2 (8:25, 12:25)
Śląskie - Kujawsko-Pomorskie 2:0 (25:23, 25:17)
Podlaskie - Pomorskie 0:2 (14:25, 18:25)
Zachodniopomorskie - Wielkopolskie 1:1 (25:20, 22:25)
Warmińsko-Mazurskie - Lubelskie 1:1 (22:25, 25:10)
Podkarpackie - Lubuskie 1:1 (22:25, 25:22)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.