Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2008-09-05 07:47:00 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: pzps.pl

Nieudany występ reprezentacji Polski

W ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy juniorów, reprezentacja Polski uległa Belgii 1:3 (22:25; 23:25; 27:25; 16:25).

Od początku spotkania widać było, że podopieczni Karola Janaszewskiego są spięci. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że jest to ich mecz o wszystko. Wygrana, bez względu na ilość rozegranych setów, dawałaby nam bowiem możliwość pozostania w turnieju i walki o miejsca 5-8. Porażka od razu eliminowała nas z dalszej gry. Niestety, dziś reprezentanci Polski nie byli w stanie utrzymać swoich nerwów na wodzy. Przegrali spotkanie z Belgią 1:3.

- Skończyliśmy mistrzostwa w fatalnym stylu, co bardzo nas boli – mówił tuż po spotkaniu Karol Janaszewski, szkoleniowiec biało–czerwonych. – Przegraliśmy dziś z zespołem, który na pewno nie był lepszy od nas. Wydaje mi się, że Belgowie wyszli na parkiet bardziej umotywowani od nas, chociaż my robiliśmy przed meczem wszystko, żeby naszych chłopców odpowiednio nastawić do tego pojedynku. Nie udało się. Wracamy do domu.

Polska zagrała w składzie: Jan Król, Karol Kłos, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Jasiński, Grzegorz Wójtowicz, Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski (libero)

Na zmiany wchodzili: Maciej Krzywiecki, Łukasz Polański, Bartosz Krzysiek, Wojciech Kozłowski

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane