Młodzieżowe | 2012-04-16 12:59:34 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: azspw.com
Już we wtorek 17 kwietnia w bełchatowskiej hali „Energia” po raz pierwszy w historii Młodej Ligi rozegrany zostanie Mecz Gwiazd. Do spotkania powołani zostali trzej zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej.
Wyróżnieni to rozgrywający Mateusz Biernat, środkowy Przemysław Smoliński oraz libero Maciej Olenderek. - To dla nas bardzo miła niespodzianka. Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie w młodej Politechnice w sezonie 2011/2012 zostały docenione właśnie w ten sposób - twierdzą zgodnie siatkarze.
Zawodnicy do spotkania wybrani zostali w porozumieniu z trenerami drużyn i koordynatorem rozgrywek Młodej Ligi - Waldemarem Wspaniałym. To również od szkoleniowców wyszedł sam pomysł zorganizowania Meczu Gwiazd. Podział drużyn dokonany został ze względu na geograficzne rozmieszczenie klubów, w Bełchatowie skonfrontują się bowiem zespoły Północy i Południa. W skład Północy wchodzą: Indykpol AZS Olsztyn, AZS Politechnika Warszawska, Delecta Bydgoszcz, Trefl Gdańsk i Fart Kielce. Do Południa zaliczone zostały: Asseco Resovia Rzeszów, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Tytan AZS Częstochowa i PGE Skra Bełchatów.
Mecz Gwiazd rozpocznie się o godz. 13.00, tuż przed finałowym pojedynkiem PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów. Wstęp na niego jest bezpłatny.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.