Młodzieżowe | 2012-04-15 22:16:42 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna
Biało-czerwone przeszły przez eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorek jak burza. Wygrały wszystkie spotkania w grupie A i straciły zaledwie dwa sety w meczu z Niemcami. Dzięki temu zajęły pierwsze miejsce. W barażach o prawo do startu w ME zawalczą Niemki i Francuzki.
Grupa A (Białoruś)
Środa, 11 kwietnia 2012:
Niemcy - Łotwa 3:0 (25:12, 25:7, 25:15)
Białoruś - Litwa 3:0 (29:25, 25:22, 25:16)
Francja - Polska 0:3 (18:25, 20:25, 16:25)
Czwartek, 12 kwietnia 2012:
Niemcy - Litwa 3:0 (25:13, 25:5, 25:20)
Białoruś - Polska 0:3 (19:25, 20:25, 15:25)
Łotwa - Francja 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
Piątek, 13 kwietnia 2012:
Litwa - Polska 0:3 (13:25, 14:25, 20:25)
Białoruś - Łotwa 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:21)
Francja - Niemcy 1:3 (13:25, 25:22, 16:25, 21:25)
Sobota, 14 kwietnia 2012:
Łotwa - Litwa 1:3 (25:23, 24:26, 15:25, 10:25)
Niemcy - Polska 2:3 (19:25, 21:25, 25:19, 25:22, 11:15)
Francja - Białoruś 3:2 (28:26, 25:13, 18:25, 20:25, 15:9)
Niedziela, 15 kwietnia 2012:
Polska - Łotwa 3:0 (25:11, 25:19, 25:17)
Białoruś - Niemcy 1:3 (19:25, 24:26, 26:24, 20:25)
Litwa - Francja 0:3 (10:25, 11:25, 18:25)
1. Polska - 14 pkt
2. Niemcy - 13 pkt
3. Francja - 8 pkt
4. Białoruś - 7 pkt
5. Litwa - 3 pkt
6. Łotwa - 0 pkt
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.