Młodzieżowe | 2011-12-15 16:28:10 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: mlodaliga.pl
We wtorek 13 grudnia został rozegrany pierwszy mecz 13 kolejki Młodej Ligi, w którym Delecta Bydgoszcz pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:0i. W najbliższy weekend kibice siatkówki zobaczą pozostałe cztery spotkania. AZS Politechnika Warszawska rozegra rewanżowy mecz z zespołem z Kielc. Czy drużynie z Warszawy ponownie uda się odnieść zwycięstwo? Jest o tym przekonany środkowy Politechniki Warszawskiej, Przemysław Smoliński.
W najbliższą niedzielę zagracie z Fartem Kielce. W 4. kolejce odnieśliście zwycięstwo nad tym zespołem. Jak oceniasz rywala oraz wasze szanse na kolejną wygraną?
Przemysław Smoliński: - Tak, zagraliśmy bardzo dobre spotkanie w Kielcach i udało się wtedy wygrać mecz za 3pkt. Zespół z Kielc jest bardzo silnym zespołem i trudno tutaj obstawiać jakikolwiek wynik, jednak myślę że i tym razem uda nam się wygrać mecz.
Co według Ciebie było główną przyczyną porażki z Indykpolem AZS Olsztyn?
- Trudno powiedzieć, myślę ze zagraliśmy bardzo nierówno oraz zbyt słabo na środku. Niestety mecz z Olsztynem był dla mnie pechowy ponieważ skręciłem kostkę już w pierwszym secie.
Ostatnie dwa spotkania, których byliście gospodarzami rozgrywaliście w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim. jak Ci się grało na tej hali?
- Grało się bardzo dobrze co widać po wynikach, dwa mecze i dwie wygrane. Hala jest bardzo duża i wysoka, bardzo przyjemnie się na niej gra. Ja jednak wolałbym rozgrywać nasze mecze w Warszawie.
Czym zajmujesz się w czasie wolnym od treningów i meczy?
- Studiuję i spotykam się ze znajomymi.
Jak układa się współpraca miedzy wami w zespole?
- Zespół mamy bardzo zgrany, każdy z każdym ma bardzo dobry kontakt i atmosfera w szatni jak i na boisku jest bardzo sprzyjająca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.