Młodzieżowe | 2008-08-04 18:39:48 | Nadesłał: Alicja Chrabańska | Źrodlo: siatkowka.trefl.com.pl
Młodzi siatkarze Trefla Gdańsk poszli w ślady swoich starszych kolegów. Podopieczni Mariusza Łobacza wznawiają dzisiaj treningi.
Konsultacja szkoleniowa ma trwać do 10. sierpnia. Młodzież będzie uczęszczać na treningi dwa razy dziennie w Gdańsku-Wrzeszczu przy ulicy Piramowicza. Po tygodniu zajęć w Trójmieście zawodnicy przenoszą się do Malborka, gdzie odbędzie się zgrupowanie trwające do 24. sierpnia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.