Młodzieżowe | 2011-08-04 14:49:07 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: pzps.pl
Reprezentacja Polski na Letnią Uniwersjadę w Chinach rozgrywa kontrolne mecze w Japonii z akademicką drużyną tego kraju. Biało-czerwone przegrały pierwsze spotkanie 0:5.
Japonia pokonała Polskę 5:0 (25:15, 25:16, 25:22, 25:14, 15:8) w sparingowym meczu akademickich reprezentacji w siatkówce kobiet. Trenerzy obu drużyn umówili się na rozegranie pięciu setów. Polskie siatkarki przygotowują się do Letniej Uniwersjady, która odbędzie się w Chinach.
Polska zaczęła w składzie: Haładyn, Skowrońska, Jóżwicka, Naczk, Nuszel, Piątek, Strasz (libero) oraz Wilk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.