Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2011-08-04 14:49:07 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: pzps.pl

Porażka ekipy uniwersjadowej

Fot.: Karol Zdyb

Reprezentacja Polski na Letnią Uniwersjadę w Chinach rozgrywa kontrolne mecze w Japonii z akademicką drużyną tego kraju. Biało-czerwone przegrały pierwsze spotkanie 0:5.

Japonia pokonała Polskę 5:0 (25:15, 25:16, 25:22, 25:14, 15:8) w sparingowym meczu akademickich reprezentacji w siatkówce kobiet. Trenerzy obu drużyn umówili się na rozegranie pięciu setów. Polskie siatkarki przygotowują się do Letniej Uniwersjady, która odbędzie się w Chinach.

Polska zaczęła w składzie: Haładyn, Skowrońska, Jóżwicka, Naczk, Nuszel, Piątek, Strasz (libero) oraz Wilk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane