Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2011-07-25 20:09:20 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: pzps.pl

Kadetki pokonały Słowaczki

Polskie kadetki pokonały reprezentację Słowacji 3:0 w pierwszym meczu Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy rozgrywanego w tureckim Trabzonie.

W pierwszym meczu grupowym Polki gładko pokonały Słowaczki. W drużynie biało-czerwonych po 12 punktów zdobyły Aleksandra Wójcik i Iga Chojnacka. Jutro podopieczne trenera Andrzeja Pecia zmierzą się z gospodyniami turnieju, mistrzyniami Europy – Turczynkami.


Polska – Słowacja 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)

Polska: Gajewska, Chojnacka, Wójcik, Janicka, Strózik, Głaz, Kuziak (libero) oraz Tobiasz, Grajber, Twardowska, Szymańska, Pieczka.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane