Młodzieżowe | 2011-07-25 20:09:20 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: pzps.pl
Polskie kadetki pokonały reprezentację Słowacji 3:0 w pierwszym meczu Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy rozgrywanego w tureckim Trabzonie.
W pierwszym meczu grupowym Polki gładko pokonały Słowaczki. W drużynie biało-czerwonych po 12 punktów zdobyły Aleksandra Wójcik i Iga Chojnacka. Jutro podopieczne trenera Andrzeja Pecia zmierzą się z gospodyniami turnieju, mistrzyniami Europy – Turczynkami.
Polska – Słowacja 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)
Polska: Gajewska, Chojnacka, Wójcik, Janicka, Strózik, Głaz, Kuziak (libero) oraz Tobiasz, Grajber, Twardowska, Szymańska, Pieczka.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.