Młodzieżowe | 2011-07-07 13:29:41 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: plusliga-kobiet.pl
Polska przegrała w Łańcucie ze Słowacją 0:3 w towarzyskim meczu juniorek. Obie drużyny przygotowują się do mistrzostw świata juniorek w Peru. Dziś odbędzie się w Łańcucie drugie spotkanie tych drużyn.
Polska - Słowenia 0:3 (21:25, 20:25, 15:25)
Polska: Kajzer, Czyżnielewska, Mucha, Sikorska, Mikołajewska, Sosnowska, Medyńska (L), Nowakowska, Łozowska, Tomsia, Polak, Elko, Śliwińska, Łyszkiewicz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.