Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2011-05-16 10:44:51 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: delectabydgoszcz.pl

Chemik Bydgoszcz w finale Mistrzostw Młodzików

Za nami półfinały Mistrzostw Młodzików. Siatkarze bydgoskiego Chemika pewnie awansowali do finałów, pokonując wszystkich rywali i zwyciężając w całym turnieju. Awans wywalczył także zespół MOSPS II Białystok.

Bydgoszczanie w turnieju półfinałowym Mistrzostw Młodzików o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej zmierzyli się z drużynami z Poznania, Częstochowy i Białegostoku. Wszystkie mecze zostały rozegrane w hali bydgoskiego Chemika i to gospodarze cieszyli się z sukcesu, jakim jest awans do finału. W całym turnieju podopieczni Tomasza Zaczka stracili zaledwie seta (mecze rozgrywane byłe do dwóch wygranych partii).


Wyniki wszystkich spotkań:

14.05.2011 (sobota)

Chemik Bydgoszcz I - MOSPS II Białystok - 2:0 (28:26, 25:13)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Delic Pol Norwid Częstochowa - 0:2 (15:25, 23:25)

MOSPS II Białystok - Delic Pol Norwid Częstochowa - 2:1 (24:26, 25:18, 17:15)

Chemik Bydgoszcz I - UKS Rataje ZSO 4 Poznań - 2:0 (25:14, 25:16)

15.05.2011 (niedziela)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - MOSPS II Białystok - 1:2 (28:26, 12:25, 11:15)

Delic Pol Norwid Częstochowa - Chemik Bydgoszcz I - 1:2 (22:25, 26:24, 10:15)

Klasyfikacja końcowa

1. Chemik Bydgoszcz I – 6 pkt
2. MOSPS II Białystok - 5 pkt
3. Delic Pol Norwid Częstochowa - 4 pkt
4. UKS Rataje ZSO 4 Poznań - 3 pkt

Awans: Chemik Bydgoszcz I, MOSPS II Białystok

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane