Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2011-05-04 18:02:58 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: pzps.pl

ME kadetek: Polska - Czechy 3:0

Po dniu przerwy wznowione zostały rozgrywki w mistrzostwach Europy kadetek. Polska pokonała w Ankarze Czechy 3:0 (25:21, 25:21, 26:24) w meczu II grupy.

Polki wcześniej przegrały dwa mecze (Słowenia, Serbia) i jeden wygrały (Turcja). Mają jeszcze szanse na awans do czołowej czwórki turnieju. Jutro spotkają się z Hiszpanią.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane