Młodzieżowe | 2011-05-04 18:02:58 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: pzps.pl
Po dniu przerwy wznowione zostały rozgrywki w mistrzostwach Europy kadetek. Polska pokonała w Ankarze Czechy 3:0 (25:21, 25:21, 26:24) w meczu II grupy.
Polki wcześniej przegrały dwa mecze (Słowenia, Serbia) i jeden wygrały (Turcja). Mają jeszcze szanse na awans do czołowej czwórki turnieju. Jutro spotkają się z Hiszpanią.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








