Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2008-07-01 10:22:52 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: reprezentacja.net

Juniorzy zaczynają przygotowania do ME

Dziś w Wiśle na pierwszym zgrupowaniu po przerwie wakacyjnej spotkają się reprezentanci Polski juniorów. Podopieczni trenerów Karola Janaszewskiego i Macieja Zendeła rozpoczną przygotowania do wrześniowych mistrzostw Europy.

- Na zgrupowaniu pracujemy głównie nad techniką i przygotowaniem ogólnym - mów trener Karol Janaszewski. - Dla wielu chłopców będzie to pierwsze zgrupowanie po skończeniu szkoły. Będziemy starali się spokojnie wchodzić w rytm treningowy, bo jedni mieli dwa tygodnie, a inni nawet dwa miesiące przerwy. Trzeba będzie to jakoś spokojnie wyrównać i jednocześnie przygotować się w miarę solidnie do turnieju we Włoszech.

Na zgrupowaniu w Wiśle przebywać będzie 18 zawodników. Czternastu z nich 13 lipca pojedzie na kolejne zgrupowanie do Włoch, gdzie weźmie udział w towarzyskim turnieju międzynarodowym.

Juniorzy powołani na zgrupowanie w Wiśle:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Łukasz Wroński, Wojciech Włodarczyk
Atakujący: Jan Król, Patryk Strzeżek, Bartek Krzysiek
Środkowi: Łukasz Wiśniewski, Łukasz Polański, Karol Kłos; Wojciech Kozłowski, Przemysław Kasparek
Przyjmujący: Maciej Krzywiecki, Mateusz Mika, Mateusz Jasiński, Grzegorz Wójtowicz, Michał Paniączyk
Libero: Paweł Zatorski, Adam Swaczyna

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane