Najnowsze newsy

Siatkówka » Mistrzostwa Europy mężczyzn

Mistrzostwa Europy mężczyzn | 2017-08-24 17:22:40 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: DVV / inf. własna

Włoska pomoc przy analizie

Fot.: FIVB

Moxoff, włoska firma, która zajmuje się przygotowaniem modeli matematycznych, symulacji i analizą statystyczną, podpisała kontrakt z Niemiecką Federacją Siatkówki i do końca 2017 roku będzie jej partnerem technicznym.

Moxoff obecnie rozwija się aktywnie w Math & Sport, grupę aplikacji oprogramowań i wyposaży DVV w SeTTEX, rewolucyjną aplikację, która na podstawie swojej matematycznej bazy analizuje rozgrywającego i wspiera trenera w czasie rzeczywistym i może przekazywać mu polecenia. Po raz pierwszy Maxoff będzie współpracować z niemiecką męską reprezentacją podczas Mistrzostw Europy w Polsce.

- Jest to pomocne narzędzie dla naszej kadry trenerskiej i dobre uzupełnienie dla Data Volley, światowego lidera w branży. Spodziewamy się, że dzięki niemu przygotujemy się najlepiej taktycznie do spotkań z najbliższymi rywalami na Mistrzostwach i wyprzedzimy ich – mówi Christian Dünnes, dyrektor sportowy DVV.

- Settex pozwoli nam przestudiować i przeanalizować grę rozgrywających z drużyny przeciwnej w czasie rzeczywistym. Mój sztab i ja używamy tego programu w klubach i reprezentacji od trzech lat – dodaje szkoleniowiec reprezentacji, Andrea Giani.

- Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z męską reprezentacją Niemiec i kontynuować naszą współpracę z Andreą Gianim, która rozpoczęła się podczas poprzednich ME. SeTTEX jest powiązany bezpośrednio z oprogramowaniem Datavolley dla scoutów i będzie dostarczać najlepsze wsparcie niemieckiej reprezentacji i jej sztabowi szkoleniowemu – kończy Ottavio Crivaro z CEO Moxoff.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane