Mistrzostwa Europy mężczyzn | 2013-08-16 22:03:40 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: pzps.pl
Reprezentacja Polski ciężko trenuje w Spale przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy 2013. Trener Andrea Anastasi postanowił ze swojej listy skreślić dwóch zawodników. Do Gdańska nie pojadą Grzegorz Łomasz i Wojciech Ferens.
Popołudniowy trening zakończył pracowity tydzień polskich siatkarzy w Spale. Przed nimi dwa dni wolnego, a kolejne zajęcia w poniedziałek rano. Do Spały nie przyjadą już Grzegorz Łomacz i Wojciech Ferens, którzy wrócili do klubów. Decyzję podjął trener Andrea Anastasi, o czym poinformował obu siatkarzy po piątkowym porannym treningu.
- Jest to jak zwykle trudna, jednak przemyślana decyzja. Przed nami kluczowy okres przygotowań, podczas którego skupimy się na zawodnikach pierwszego składu. Grzegorz i Wojtek siłą rzeczy mieliby mniej okazji do treningu. Obaj wracają do klubów ale cały czas pozostaną w gotowości - powiedział trener reprezentacji.
W Spale trenować będzie szesnastu siatkarzy, a skład na mistrzostwa Europy może liczyć czternastu zawodników. - Ostateczne decyzje podejmę najprawdopodobniej tuż przed wyjazdem do Gdańska - dodał Andrea Anastasi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.